הסרת משקפיים בלייזר

הסרת משקפיים בלייזר

הרבה מאוד מטופלים מגיעים לאסותא אופטיק, באופן יום יומי, ומביעים עניין רב בטיפולי הסרת משקפיים בלייזר. יש כאלה שמגיעים מכיוון שמאז ומעולם חלמו להיפרד לשלום מהמשקפיים. יש כאלה שמגיעים מכיוון שהמשקפיים מפריעים לביצוע פעילות ספורטיבית, טיולים, בילויי בים או על רחבת הריקודים. יש רבים הסבורים כי לאחר הסרת משקפיים מראה הפנים יותר יפה. כמו כן, אין ספק כי מי שרואה את העולם רק מבעד לזגוגיות חווה אותו אחרת מאנשים שפשוט פוקחים את העיניים ורואים את הכל מושלם. באסותא אופטיק תפגשו צוות מקצועי מיומן שיעזור לכם להבין יותר על הטיפול, מדוע הוא כל כך בטוח ובתוך כמה זמן תוכלו לחזור לשגרה (רמז – הרבה יותר מהר מכפי שחשבתם).

מגוון שיטות טיפול אפשרויות בלייזר

תחת המונח המוכר כל כך, ניתוחי הסרת משקפיים בלייזר, מסתתרים למעשה כמה וכמה טכניקות טיפול אפשרויות. טיפול מסוג אחד הינו ה- TRANS PRKהוותיק יחסית ויש גם טיפולים כדוגמת LASIK או Z-LASIK. אסותא אופטיק יוכלו לעזור לכם להחליט ולהבין מהי השיטה שתתאים עבורכם. ההחלטה נובעת משיקולים כגון מבנה הקרנית, עובייה, גמישותה, סגנון החיים של המטופל. עבור אנשים פעילים מבחינה ספורטיבית, למשל, יתאים טיפול TRANS PRK בדרך כלל. את השיטה בוחרים רק לאחר בדיקה מקיפה, ביצוע מיפוי הקרנית ובדיקות עיניים נוספות.

הסרת משקפיים באחוזי הצלחה חסרי תקדים

טיפולי הסרת משקפיים בלייזר מבוצעים, ולא משנה באיזו שיטה נוקטים, תוך שינוי של הקרנית. יש שיטות שבהן מבצעים אך ורק שיוף חיצוני של הקרנית. יש שיטות שבהן יוצרים פתח זעיר, שנקרא מתלה, כדי להסיר שכבה יותר פנימית מהקרנית. באופן ציורי, ניתן לומר שמלטשים את הקרנית כתחליף להרכבת משקפים בעלות עדשות מלוטשות. בסופו של דבר, יוצרים מצב שבו קרני האור שנכנסים לתוך העין יוצרים את התמונה המשולמת, לא מטושטשת.

בזכות העובדה כי הסרת משקפיים בלייזר נעשית בצורה דייקנית, אחוזי ההצלחה עולים על 95 אחוזים. במידה וצריך, ניתן לקיים ניתוח תיקון נוסף. אין ספק כי טכניקות הטיפול הנוכחיות מביאות לאחוזי הצלחה חסרי תקדים. הסרת משקפיים בלייזר, זה מהיר ובטוח. אמרתם אסותא אופטיק, אמרתם שלום למשקפיים.

 

 

333 תגובות בנושא “הסרת משקפיים בלייזר”

  1. ניתוחים פלסטיים אסטטיים הפכו נפוצים יותר ויותר בקרב דור ה-y. כיום, בעידן בו המראה החיצוני נהיה חשוב מאי פעם, המענה לצורך זה הפך נגיש יותר בהתאמה. השתלת שיער הינה אחד הניתוחים הפופולריים בקרב צעירים הסובלים מנשירה והדלדלות השיער. בשונה ממרבית הניתוחים הפלסטיים, השתלת שיער נפוצה בעיקר בקרב גברים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

6 + 4 =