ניתוח בקע טבורי ילדים

מאמר זה אינו מאמר מקצועי אך לקוראים בו, יפתח צוהר קטן לעולם הזה. עולם הכירוגיה לילדים וכמובן בהקשר של ניתוחי בקע. אך מאמר זה נכתב ע"מ שתכירו גם את ד"ר גדעון קרפלוס על מנת שכאשר תדרשו לאיזשהי עצה, דחופה או פחות, לאיזשהו טיפול, דחוף או פחות עבור ילדיכם, שמו יעלה בזכרונכם.
ד"ר גדעון קרפולס הנו רופא כירורג ילדים עם נסיון עצום בתחום ושייך לקבוצה מצומצמת של כירורגים אשר בחרה להתמקצע דווקא בתחום חשוב זה של כרורגיית ילדים. הקליניקה שלו נמצאית בגבעתיים ועם תחפשו את שמו במנועי החיפוש השונים תמצאו את כל האינפורמציה הרלוונטית עבורכם.
ד"ר גדעון קרפולס מתמחה בכל סוגי הניתוחים הרלוונטים בעיקר לילדים מגיל 0 ועד גיל 18 אך בעיקר בגיל הרך בו אותם טיפולים וניתוחים יותר רלוונטים. רוב הבעיות שמהם סובלים הילדים הם בעיות הקשורות לאי התפתחות נכונה וסופית של גופם בזמן ההריון או חולשת שרירים או עוד תופעות עליהם תוכלו ללמוד ביתר פרוט באתר האינטרנט של הד"ר.
בואו נדבר אם כן בקצרה על תחום ניתוחי הבקע. כי בקע אצל ילדים זהו דבר מאד שכיח ולכן ניתוחי הבקע הנם נתוחים נפוצים ביותר. אני עברתי שניים כאלו בגיל צבא ושניים משלושת ילדיי עברו ניתוחים אלו בגיל צעיר מאד. ישנם שלושה סוגי ניתוחי בקע. אפיגסטרי, מפשעתי  וטבורי. נתרכז בבקע טבורי. בקע טבורי אצל ילדים או בכלל, ברוב המקרים נסגר לבד. מהו אותו בקע טבורי? שרירי הבטן לא הצלחו עדיין להיסגר באזור הטבור ותכולת הבטן יוצאת בין הפתח שבין השרירים ויוצרת בליטה בבטן הילד באזור הטבור. לעיתים קרובות, עם גדילת הילד, הבקע נסגר בעצמו אך עם עד גיל 4 הבקע לא נסגר כדאי לחשוב על ניתוח בקע טבורי ילדים (לילדים) על מנת לסגור את אותו הבקע. כאמור, בקע טבורי אצל ילדים דורש, במידה ולא נסגר מעצמו, ניתוח בקע טבורי ילדים (לילדים). אם תרשמו במנוע החיפוש "ניתוח בקע טבורי ילדים" אולי תגיעו לעשרות ומאות תוצאות. אבל כאן המלצתי כאשר יש בקע אצל ילדים ונדרש ניתוח בקע טבורי ילדים (לילדים). חפשו את ד"ר גדעון קרפולס. אל תעשו נסיונות על ילדיכם. מגיע להם את הטוב ביותר.